Podwyżka dodatkowej opłaty transportowej 

PVC Foamalux Light

Białe płyty spienione z PVC dedykowane do druku płaskiego UV i LATEX.

Poznaj wszystkie produkty FOAMALUX – pobierz katalog.

Szeroko zakrojone badania nad pigmentacją kolorów doprowadziły do opracowania specjalnej receptury bieli w całej gamie produktów Foamalux, która optymalizuje możliwości w zakresie reprodukcji graficznej tak aby osiągnąć wyjątkową klarowność i wysoką jakość druku.

Precyzyjnie zbalansowana mieszanka pigmentów w płytach białych Foamalux Light daje nam idealnie czystą i jednorodnie białą powierzchnię płyty co skutkuje idealnym efektem zadruku. PVC Foamalux Light to perfekcyjny zadruk UV i LATEX. Pełne barwy, intensywne  i kontrastowe kolory.

Foamalux Light zapewnia również idealnie jasną białą powierzchnię do tradycyjnych zastosowań w produkcji wyklejanych szyldów, tablic reklamowych oraz innych ekspozycjach.

Płyty spienione Foamalux PVC, podobnie jak wszystkie produkty Brett Martin jest wytwarzany zgodnie z najwyższymi standardami jakości, zgodnie z normą EN ISO 9001.

Kontrola produkcji i określone tolerancje zapewniają jednolitość wykończenia powierzchni, grubości, koloru, struktury komórek i gęstość w całej gamie Foamalux oraz ścisłe tolerancje dla wszystkich tych parametrów.

Produkty Foamalux nie zawierają żadnej z sześciu substancji objętych ROSH (Restriction of use of Hazardous Substances in Electrical and Electronic Equipment: Directive 2011/65/EC)

Wszystkie płyty spienione PVC i związane z nimi opakowania są zgodne z dyrektywą REACH WE 1907/2006.

 • OBSŁUGA KLIENTA

  Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

 • DOSTAWY

  Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

 • NASZA OFERTA

  Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

 • CERTYFIKATY

  Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

Biuro obsługi klienta

(poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

+48 695 265 692