Podwyżka dodatkowej opłaty transportowej 

Magno Plus Digital Gloss

Bezdrzewny powlekany papier dostępny w dwóch wersjach wykończenia: matowym – Magno Plus Silk i błyszczącym – Magno Plus Gloss, sprawdzony w druku cyfrowym w tym ciekłotonerowym na urządzeniach HP Indigo. Charakteryzuje się doskonałymi właściwościami drukowymi (świetnie przyjmuje toner), odpornością na światło oraz wysoką nieprzezroczystością. Sprawdza się we wszelkich prestiżowych publikacjach dzięki wyjątkowej gładkości i równomiernemu powleczeniu. Dodatkowo posiada wszystkie najważniejsze certyfikaty. Papiery dostępne w formacie dedykowanym do kolorowego druku cyfrowego.

 • OBSŁUGA KLIENTA

  Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

 • DOSTAWY

  Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

 • NASZA OFERTA

  Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

 • CERTYFIKATY

  Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

Biuro obsługi klienta

(poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

+48 695 265 692