Podwyżka dodatkowej opłaty transportowej 

Płyty wylewane MAXIGLASS GS

Płyty MAXIGLASS GS produkowane są metodą wylewania z wykorzystaniem specjalnej formy. Wyróżniają się dobrymi parametrami optycznymi oraz dużą odpornością na chemikalia. Posiadają twardą oraz równą powierzchnię. Mają wysoką stabilność termiczną i mogą być poddawane termo-formowaniu w dużym zakresie temperatur. Płyty akrylowe wylewane charakteryzują mniejsze naprężenia wewnętrzne i lepsza jakość w stosunku do płyt ekstrudowanych. Wolne od naprężeń wewnętrznych nadają się doskonale to obróbki termicznej i klejenia. Jeden z najpopularniejszych materiałów stosowanych w reklamie oraz przemyśle do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Dobrze znosi warunki atmosferyczne, jest odporny na promienie UV

Płyty wylewane MAXIGLASS GS są odporne chemicznie, mają twardą i równą powierzchnię oraz doskonałe własności optyczne. Atest do kontaktu z żywnością.

Pobierz kartę techniczną

 • OBSŁUGA KLIENTA

  Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

 • DOSTAWY

  Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

 • NASZA OFERTA

  Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

 • CERTYFIKATY

  Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

Biuro obsługi klienta

(poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

+48 695 265 692