Podwyżka dodatkowej opłaty transportowej 

PLASTBOARD

Płyta komorowa PLASTBOARD produkowana jest z polipropylenu (PP) i ma postać płyty przypominającej karton z tektury falistej. Jej wytrzymałość przewyższa tekturę falistą pod każdym względem. Jest to nowoczesny, lekki, elastyczny, bezwonny materiał konstrukcyjny o dobrej odporności na działanie roztworów substancji nieorganicznych. Płyty PLASTBOARD w pełni nadają się do ponownego przetworzenia.

Dwustronne koronowanie płyt pozwala na zadruk atramentami UV jak i sitodrukiem. Doskonały i sztywny nośnik wykorzystywany w reklamie jako wypełnienie tablic reklamowych i krótkookresowych szyldów i oznaczeń.

Płyta komorowa produkowana jest zgodnie z najnowszymi standardami oraz potrzebami i oczekiwaniami klienta. Doskonałe właściwości fizyko chemiczne płyt PLASTBOARD pozwalają na różnorodne zastosowanie zarówno w reklamie jak i przemyśle i segmencie Packaging.

Płyty PLASTBOARD spełniają wymagania Dyrektywy RoHS 2002/95/WE

Pobierz kartę techniczną produktu.

 • OBSŁUGA KLIENTA

  Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

 • DOSTAWY

  Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

 • NASZA OFERTA

  Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

 • CERTYFIKATY

  Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

Biuro obsługi klienta

(poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

+48 695 265 692