Menu

Papiery makulaturowe

Produkowane są w 100 % z surowców  wtórnych. Znajdują zastosowanie w pakowaniu lekkich i mało gabarytowych przedmiotów ze względu na swoją strukturę wynikającą z technologii produkcji.

Idealny jako materiał na pokrycie do tektury falistej i do produkcji tulei papierowych. Ponad to używany jest do przekładkowania towaru na palecie, wszędzie tam gdzie nie ma potrzeby zastosowania sztywnych arkuszy z tektury falistej.

Papier dostępny jest w zakresie gramatur  80, 90, 110, 120, 130, 140, 150, 160 gsm w opcji szarej jak barwionej w masie na kolor brązowy.

  • OBSŁUGA KLIENTA

   Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

  • DOSTAWY

   Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

  • NASZA OFERTA

   Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

  • CERTYFIKATY

   Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

  Biuro obsługi klienta

  (poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

  +48 695 265 692