Menu

Liteboard

Liteboard to szara, niepowlekana, makulaturowa tektura introligatorska. Jest niezastąpionym materiałem do różnorodnych prac, bez względu na to, czy tworzysz oprawy twardych książek, wykonujesz kaszerowanie, produkujesz opakowania tekturowe, segregatory, teczki czy materiały reklamowe.

Liteboard posiada prestiżowe certyfikaty FSC, EN 71-3, RoHS i SVHC, co świadczy o jego zgodności z najwyższymi standardami środowiskowymi i bezpieczeństwa. Możesz mieć pewność, że Twoje projekty są tworzone przy zachowaniu odpowiedzialności ekologicznej.

Wszechstronne zastosowanie sprawia, że Liteboard jest niezwykle uniwersalną tekturą. Od solidnych opraw książek po wytrzymałe opakowania i funkcjonalne segregatory, Liteboard oferuje niezawodność i wytrzymałość, które są niezbędne w profesjonalnych projektach. Możesz również wykorzystać go do tworzenia eleganckich teczek i materiałów reklamowych, które zachwycą Twoich klientów.

Liteboard jest materiałem, który pozwoli Ci wyrazić swoją kreatywność i profesjonalizm. Jego wyjątkowe właściwości i solidność gwarantują, że Twoje projekty będą trwałe i estetyczne. Niezależnie od skomplikowania projektu, Liteboard jest gotowy, aby stawić czoła wyzwaniom introligatorskim.

  • OBSŁUGA KLIENTA

   Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

  • DOSTAWY

   Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

  • NASZA OFERTA

   Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

  • CERTYFIKATY

   Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

  Biuro obsługi klienta

  (poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

  +48 695 265 692