Menu

Kappa Solid Grey

Kappa Solid Grey to doskonała, niepowlekana tektura introligatorska o eleganckim odcieniu szarości. Idealna do produkcji opraw twardych książek, kaszerowania, opakowań, segregatorów i materiałów reklamowych.

Wyróżniająca się, Kappa Solid Grey oferuje wszechstronne zastosowanie, doskonale sprawdzając się w różnorodnych projektach. Jej solidność i trwałość sprawiają, że jest idealna nie tylko do opraw książek, ale także do tworzenia wytrzymałych opakowań i praktycznych segregatorów. Ten niezastąpiony materiał umożliwia realizację projektów na najwyższym poziomie.

Kappa Solid Grey to uniwersalna tektura, gotowa sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom. Od eleganckich teczek po materiały reklamowe. Pozwala na wyrażenie kreatywności i dodanie profesjonalnego wykończenia każdemu projektowi.

Ten materiał to doskonały wybór dla tych, którzy szukają solidności i estetyki. Kappa Solid Grey to pewność, że Twoje projekty będą odznaczać się nie tylko trwałością, ale także wyjątkowym, szarym wykończeniem. Daj się zainspirować i stwórz projekty, które przyciągną uwagę i zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

  • OBSŁUGA KLIENTA

   Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

  • DOSTAWY

   Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

  • NASZA OFERTA

   Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

  • CERTYFIKATY

   Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

  Biuro obsługi klienta

  (poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

  +48 695 265 692