Menu

DNS premium

Niepowlekany, bezdrzewny papier klasy premium dedykowany do zastosowań w urządzeniach cyfrowych drukujących w technologii suchego tonera (druk laserowy), sprawdzony również w druku offsetowym i pre-print. Dzięki technologii ColorLok® także polecany do druku Inkjet.

Wyjątkowa sztywność arkuszy zapewnia bezproblemową pracę bez zacięć, a wysoka białość doskonały kontrast dla tekstów i grafiki. Matowe wykończenie podnosi wartość estetyczną publikacji – dzięki niemu papier jest postrzegany jako bardziej elegancki, a także przyciąga uwagę i nie męczy oczu.

Dostępne gramatury: 90, 100, 120, 160, 200, 250, 300

Wykończenie: niepowlekane

Atesty i certyfikaty:  FSC, EU Ecolabel, Green Range, ISO 9706

  • OBSŁUGA KLIENTA

   Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

  • DOSTAWY

   Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

  • NASZA OFERTA

   Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

  • CERTYFIKATY

   Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

  Biuro obsługi klienta

  (poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

  +48 695 265 692