Menu

DNS Performance Plus

DNS® Performance Plus to niepowlekany bezdrzewny, lekko gładzony papier, który stanowi dobre rozwiązanie dla dowolnej aplikacji urządzeniami laserowymi, szybkimi drukarkami atramentowymi oraz w druku offsetowym.

DNS® Performance Plus to świetny wybór dla profesjonalnych drukarń, które wymagają doskonałej wydajności oraz pracy na urządzeniach z podajnikiem rolkowym lub arkuszowym.

Idealny, ekonomiczny wybór dla odbiorców szukających papieru uniwersalnego, dobrze pracującego zarówno w druku laserowym jak i offsetowym także jako papier pre-print dzięki wysokiej białości 162 CIE.

 

Dostępne gramatury: : 75, 80, 90 g/m2

Wykończenie: niepowlekane

Atesty i certyfikaty:  PEFC, EU Ecolabel, Geen Range

  • OBSŁUGA KLIENTA

   Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

  • DOSTAWY

   Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

  • NASZA OFERTA

   Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

  • CERTYFIKATY

   Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

  Biuro obsługi klienta

  (poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

  +48 695 265 692