Menu

DCP Green

DCP Green (100% recycled) to pierwszy na polskim rynku papier satynowany powstały w 100% z włókien wtórnie przetworzonych, przeznaczony do zadruku cyfrowego.

Charakteryzuje się wysoką białością i niespotykaną w tym segmencie nieprzezroczystością, pozwalającą na bezproblemowy obustronny zadruk zarówno tekstu jak i grafiki. Mimo pochodzenia z włókien przetworzonych, DCP Green nie stracił nic ze swojej wyjątkowej gładkości, w porównaniu do DCP White czy DCP Ivory.

Producent, oprócz braku pylenia, zapewnia o płaskim leżeniu arkusza oraz doskonałej sztywności papieru, będącymi gwarancją druku bez zacięć.

DCP Green posiada certyfikaty: Blue Angel, Ecolabel, FSC oraz ColorLok

Dostępne gramatury: 90, 100, 120, 160, 200, 250 g/m2.

Formaty: wszystkie gramatury w formatach A4 i A3, dodatkowo gramatury: 90, 100, 120, 160 g/m2 także w formacie SRA3

Pobierz kartę produktu

  • OBSŁUGA KLIENTA

   Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

  • DOSTAWY

   Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

  • NASZA OFERTA

   Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

  • CERTYFIKATY

   Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

  Biuro obsługi klienta

  (poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

  +48 695 265 692