Menu

BIO TOP3 next

Niepowlekany, bezdrzewny papier klasy premium, stylowy, reprezentacyjny, o delikatnym odcieniu kremowej bieli. Doskonałe właściwości drukowe, wysoka odporność na starzenie, wysoka nieprzezroczystość i objętość (spulchnienie 1,3).

BIO TOP 3® next to marka z ugruntowaną pozycją na rynku, od ponad 20 lat wiedzie prym w segmencie stylowych papierów ekologicznych (ECF). Wyprodukowany bez użycia wybielaczy optycznych.
Idealny do wielobarwnego druku cyfrowego, cechuje się świetnym przyjmowaniem tonera. Sprawdza się również w druku metodą offsetową i preprint. Dzięki naturalnej bieli świetnie nadaje się do druku książek z plików cyfrowych („książka na żądanie – book on demand”).

 

Dostępne gramatury: 90, 120, 160, 200, 250, 300 g/m2

Wykończenie powierzchni: niepowlekane

Certyfikaty: Ecolabel, green range, 100% TCF (totally chlorine free), ISO 9706, FSC®

  • OBSŁUGA KLIENTA

   Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

  • DOSTAWY

   Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

  • NASZA OFERTA

   Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

  • CERTYFIKATY

   Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

  Biuro obsługi klienta

  (poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

  +48 695 265 692