Menu

EcoLine Grass

Świeże, ekologiczne, jak sama ich nazwa wskazuje, Eco Line Grass to papiery lub kartony graficzne wyprodukowane z włókien pochodzących z recyklingu z około 30% domieszką suszonej trawy. Dzięki takiej mieszance Eco Line Grass charakteryzuje się swoimi naturalnymi odcieniami oraz widocznymi włóknami trawiastymi w fakturze swojej powierzchni, co podkreśla jego prawdziwie ekologiczny charakter.

Eco Line Grass jest produktem naprawdę proekologicznym, ponieważ trawy wykorzystane do jego produkcji pozyskiwane są z obszarów nieużytków, przeznaczonych na cele kompensacji ekologicznej. Na tych terenach nie stosuje się nawozów. Dla ochrony różnorodności biologicznej, zgodnie z prawem, łąki nie są koszone do końca czerwca. Nie wykorzystuje się też pastwisk przeznaczonych na paszę dla zwierząt.

Eco Line Grass jest gładzony maszynowo, a od gramatury 250 gsm – kaszerowany, dwustronny.

W naszej ofercie dostępne są:

EcoLine Grass – 70% włókien z recyklingu, 30% trawy, odcień szary z widocznymi włóknami siana,

jak również:

EcoLine Brown – 100% włókien z recyklingu, odcień brązowy oraz EcoLine Grey – 100% włókien z recyklingu, odcień szary

Papiery dostępne są w gramaturach 120 oraz 290 g/m2.

Arkusze w gramaturze 290 g/m2 są laminowane.

 

Eco Line Grass posiada certyfikat FSC®.

Ze względu na swoje właściwości idealnie sprawdzi się do produkcji zaproszeń, wizytówek, opakowań, voucherów, czy okładek.

 

Zobacz kartę techniczną produktu

  • OBSŁUGA KLIENTA

   Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

  • DOSTAWY

   Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

  • NASZA OFERTA

   Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

  • CERTYFIKATY

   Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

  Biuro obsługi klienta

  (poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

  +48 695 265 692