Menu

PLASTBOARD

Płyta komorowa PLASTBOARD produkowana jest z polipropylenu (PP) i ma postać płyty przypominającej karton z tektury falistej. Jej wytrzymałość przewyższa tekturę falistą pod każdym względem. Jest to nowoczesny, lekki, elastyczny, bezwonny materiał konstrukcyjny o dobrej odporności na działanie roztworów substancji nieorganicznych. Płyty PLASTBOARD w pełni nadają się do ponownego przetworzenia.

Dwustronne koronowanie płyt pozwala na zadruk atramentami UV jak i sitodrukiem. Doskonały i sztywny nośnik wykorzystywany w reklamie jako wypełnienie tablic reklamowych i krótkookresowych szyldów i oznaczeń.

Płyta komorowa produkowana jest zgodnie z najnowszymi standardami oraz potrzebami i oczekiwaniami klienta. Doskonałe właściwości fizyko chemiczne płyt PLASTBOARD pozwalają na różnorodne zastosowanie zarówno w reklamie jak i przemyśle i segmencie Packaging.

Płyty PLASTBOARD spełniają wymagania Dyrektywy RoHS 2002/95/WE

Pobierz kartę techniczną produktu.

  • OBSŁUGA KLIENTA

   Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

  • DOSTAWY

   Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

  • NASZA OFERTA

   Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

  • CERTYFIKATY

   Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

  Biuro obsługi klienta

  (poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

  +48 695 265 692