Menu

Pollytex PES Display SUB Matt 220 gsm

Dzianina poliestrowa DISPLAY / DECOR do druku sublimacyjnego bezpośredniego DIRECT oraz przez papier TRANSFER. Dzianina posiada wykończenie białe matowe oraz atest niepalności B1. Specjalna konstrukcja włókna zapewnia wysokie krycie nawet przy znacznie mniejszej wadze. Dzianina jest elastyczna, nie mnie się  i szybko się prostuje po złożeniu nie pozostawiając śladów zagięć. Miękka, gładka i przyjemna w dotyku.

Karta produktu

POLLYTEX PES DISPLAY SUB MATT 220 gsm posiada również poniższe certyfikaty:

REACH – Registration, Evaluation and Authorisation of Chemicals – rozporządzenie regulujące kwestie stosowania chemikaliów, poprzez ich rejestrację i ocenę w celu ochrony zdrowia i środowiska.

RoHS – Restriction of Hazardous Substances – dyrektywa związana ze zmniejszeniem ilości substancji niebezpiecznych przenikających do środowiska z odpadów elektrycznych i elektronicznych.

Phthalate FREE – Materiał wolny od plastyfikatorów/ ftalanów (soli i estrów kwasu ftalowego).

 • gramatura: 220 gsm
 • szerokość roli: 2600, 3200 mm
 • nawój: 100 m
 • OBSŁUGA KLIENTA

  Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

 • DOSTAWY

  Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

 • NASZA OFERTA

  Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

 • CERTYFIKATY

  Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

Biuro obsługi klienta

(poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

+48 695 265 692