Menu

PVC Foamalux Xtra

Dokonaj ekologicznego wyboru dzięki Foamalux Xtra ekologicznej gamie płyt PVC. Płyta wytwarzana z powtórnie przetworzonego PVC spienionego odzyskanego z odpadów produkcyjnych i konsumenckich. Foamalux Xtra Foam PVC jest ekologiczną alternatywą.

Poznaj pełną gamę produktów FOAMALUX od Bret Martin – pobierz katalog.

Foamalux Xtra składa się z czarnego rdzenia pochodzącego z recyklingu, wytłaczanego jednocześnie z jedną lub z dwiema powierzchniami najwyższej jakości dziewiczego białego PVC, co zapewnia optymalną powierzchnię do wszelkich zastosowań związanych z oznakowaniem i ekspozycją.

Foamalux Xtra zawiera do 80% materiałów pochodzących z recyklingu. Foamalux Xtra to przyjazne dla środowiska rozwiązanie do oznakowania i ekspozycji.

Materiał idealnie nadaje się do druku frezowania i gięcia na gorąco.

Płyty spienione Foamalux PVC, podobnie jak wszystkie produkty Brett Martin jest wytwarzany zgodnie z najwyższymi standardami jakości, zgodnie z normą EN ISO 9001.

Kontrola produkcji i określone tolerancje zapewniają jednolitość wykończenia powierzchni, grubości, koloru, struktury komórek i gęstość w całej gamie Foamalux oraz ścisłe tolerancje dla wszystkich tych parametrów.

Produkty Foamalux nie zawierają żadnej z sześciu substancji objętych ROSH (Restriction of use of Hazardous Substances in Electrical and Electronic Equipment: Directive 2011/65/EC)

Wszystkie płyty spienione PVC i związane z nimi opakowania są zgodne z dyrektywą REACH WE 1907/2006.

  • OBSŁUGA KLIENTA

   Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

  • DOSTAWY

   Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

  • NASZA OFERTA

   Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

  • CERTYFIKATY

   Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

  Biuro obsługi klienta

  (poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

  +48 695 265 692