PVC Foamalux Eco

Barwione w masie na czarno, ekologiczne płyty ze spienionego PCW w produkcji których wykorzystuje się nawet do 80% surowca ponownie przetworzonego.

Wykorzystanie poprodukcyjnego odpadu czyni Fomaluxa ECO znacznie bardziej ekologiczną alternatywą dla tradycyjnych płyt PCW, jednocześnie nie ustępującą im jakościowo. Powierzchnia czarna matowa. W 100% nadają się też do ponownego przetworzenia co wielokrotnie wydłuża cykl życia surowca. Płyty wszechstronnego zastosowania, chętnie wykorzystywane do aranżacji wnętrz sklepów, oznakowania i nowoczesnych ekspozycji.

Dostępne w 3 grubościach: 3, 5 i 10 mm, w formacie 2050×3050 mm.

Kliknij, aby poznać parametry wszystkich produktów z linii FOAMALUX.

  • OBSŁUGA KLIENTA

   Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

  • DOSTAWY

   Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

  • NASZA OFERTA

   Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

  • CERTYFIKATY

   Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

  Biuro obsługi klienta

  (poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

  +48 695 265 692