Menu

TRANSFER PRO

Super szybko schnący, powlekany papier sublimacyjny do wysokowydajnego cyfrowego druku transferowego. Doskonale nadaje się zarówno do drukarek przemysłowych wykorzystujących barwniki o podwyższonej zawartości glikolu (np. głowice Kyocera).

Pobierz kartę techniczną

 

Sprawdź katalog produktu i dobierz papier transferowy do swoich potrzeb!

Główne zalety:

 • wysoka jakość i doskonała wydajność
 • niezwykle szybkie wchłanianie i schnięcie atramentu
 • doskonała płynność i wyjątkowa wydajność
 • ulepszone uwalnianie kolorów i gęstość

Transfer PRO przeznaczony jest do zastosowania w ploterach i drukarkach przemysłowych i dostępny jest w gramaturach: 70, 85 i 130. Gramatury różnią się od siebie rekomendowanym zastosowaniem i tak:

Transfer PRO 70 najczęściej znajduje zastosowanie na odzieży i tekstyliach domowych (pościel, zasłony etc.) zastosowaniem właściwym będą również oznakowania miękkie (soft signane) tj.: wyświetlacze i banery, a także odzież sportowa (sportwear).

Transfer PRO 85 to najbardziej wszechstronna wersja – oprócz powyższych może być również być stosowany na podłożach twardych

TRANSFER PRO 130 z racji największej grubości rekomendowany jest do zastosowań na podłożach twardych (hard substrates) takich jak gadżety reklamowe, snowboard, narty, szkło, metal etc, a także oznakowanie miękkie (wyświetlacze, banery etc).

Szybkość transferu: 30-40 sekund (70 gsm), 35-45 sekund (85 gsm), 40-60 sekund (130 gsm)

  • OBSŁUGA KLIENTA

   Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

  • DOSTAWY

   Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

  • NASZA OFERTA

   Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

  • CERTYFIKATY

   Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

  Biuro obsługi klienta

  (poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

  +48 695 265 692