Menu

Kavalan Sunlight Grey Back

KAVALAN Sunlight Grey Back 400 gsm to ekologiczna poliestrowa tkanina banerowa typu frontlite z powleczeniem akrylowym PVC FREE, z szarym rewersem przeznaczona do zadruku jednostronnego. Posiada atest trudnopalności B1.

Charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością mechaniczną – wyższą niż w tradycyjnych banerach powlekanych PCW oraz piękną równomierną satynową powierzchnią!

Kavalan nadaje się do zgrzewania gorącym powietrzem i innymi tradycyjnymi metodami.
Zalecany druk atramentami UV oraz LATEX.

Zobacz kartę produktu.

Dodatkowo Kavalan sunlight grey back matt posiada szereg ważnych dla środowiska certyfikatów:

REACH 

Registration, Evaluation and Authorisation of Chemicals – rozporządzenie regulujące kwestie stosowania chemikaliów, poprzez ich rejestrację i ocenę w celu ochrony zdrowia i środowiska.

RoHS 

Restriction of Hazardous Substances – dyrektywa związana ze zmniejszeniem ilości substancji niebezpiecznych przenikających do środowiska z odpadów elektrycznych i elektronicznych.

Phthalate FREE 

Materiał wolny od plastyfikatorów/ ftalanów (soli i estrów kwasu ftalowego).

LCA

Life Cycle Assessment – środowiskowa ocena cyklu życia.

 • gramatura: 400 gsm
 • szerokość roli: 3200, 5000 mm
 • nawój: 50 m
 • OBSŁUGA KLIENTA

  Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

 • DOSTAWY

  Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

 • NASZA OFERTA

  Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

 • CERTYFIKATY

  Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

Biuro obsługi klienta

(poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

+48 695 265 692