Menu

KAVALAN SPIDERWEB 180 gsm FR B1

Kavalan Spiderweb to specjalna siatka powlekana z przeplotem PVC FREE. Unikatowy splot włókien poliestrowych zapewnia wysoką wytrzymałość materiału. Kavalan Spiderweb w porównaniu do standardowego banera z siatki PVC cechuje się tą samą wytrzymałością, wyglądem i odbiorem w dotyku przy wadze o połowę niższej!

Banery z siatki Kavalan Spiderweb zapewniają doskonałe prześwitywanie i swobodną przewiewność, a także wysoki kontrast oraz bez trudu dostrzegalne intensywne kolory finalnej produkcji. Siatka dodatkowo może być zgrzewana przez użycie specjalnej taśmy. Niska gramatura przekładająca się na niedużą wagę produktu czyni go idealnym do reklamy wielkoformatowej.

Siatka Kavalan Spiderweb posiada ekologiczny certyfikat LCA oraz klasyfikację trudnopalności B1.

Kavalan Spiderweb  jest kompatybilny zarówno z zestawami atramentów UV oraz LATEX. Siatka Kavalan Spiderweb jest idealnym rozwiązaniem na eventy sportowe i stadiony dla reklamy outdoor jak i do zastosowań wewnątrz budynków.

Zobacz kartę produktu.

 • gramatura: 180 gsm
 • szerokość roli: 3200, 5000 mm
 • nawój: 50 m
 • OBSŁUGA KLIENTA

  Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

 • DOSTAWY

  Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

 • NASZA OFERTA

  Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

 • CERTYFIKATY

  Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

Biuro obsługi klienta

(poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

+48 695 265 692