Menu

ImagePerfect™ 2578PA 2D Wrap SuperGlide

ImagePerfect™ 2578PA 2D Wrap to biała, błyszcząca folia o grubości 50 mikronów, z klejem kanalikowym, przeznaczona do aplikowania na samochody w 2D tj. o jednostopniowym wgłębieniu powierzchni. Należy do nowej generacji, długotrwałych, super-miękkich folii do oklejania pojazdów.

 

Zobacz kartę techniczną produktu

 • Zastosowanie
  • Car Wrapping
  • Oznaczenia
  • Dekoracje
  • Grafika na pojazdach

Produkt wykorzystuje technologię SuperGlide, charakteryzującą się wyjątkowo niskim poziomem przyczepności początkowej, którą producent określa jako PerfectApply, dla łatwego repozycjonowania aplikacji bez powstawania pęcherzyków powietrza.

ImagePerfect™ 2578PA 2D Wrap zaprojektowano specjalnie do druku wielkoformatowego w technice eco-solwentowej, solventowej oraz latexowej i UV.

ImagePerfect™ 2578PA 2D Wrap SuperGlide to wytrzymały produkt do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, takich jak oznaczenia, dekoracje i grafika pojazdów, w tym częściowe lub pełne aplikacje pojazdów z krzywymi złożonymi i umiarkowanymi (2D jednostopniowymi). Cienka, super miękka folia do druku została specjalnie zaprojektowana, aby promować elastyczność i zdolność adaptacji przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu stabilności po aplikacji.

ImagePerfect™ 2578PA 2D Wrap SuperGlide jest innowacją w dziedzinie carwrapingu. Dzięki technologii SuperGlide, charakteryzuje się wyjątkowo niską przyczepnością początkową oraz wysoką przyczepnością końcową.

Wysoka „poślizgowość” na szerokiej gamie podłoży takich jak: szkło, ABS, PS i PVC, nawet przy dużej ilości wgłębień powierzchniowych, pozwala na bardzo łatwe pozycjonowanie i przestawianie grafiki względem podłoża przez jedną osobę, nawet w przypadku aplikacji na dużą skalę, które wymagają współpracy 2 osób przy wykorzystaniu tradycyjnych folii do oklejania pojazdów. Ułatwia to fakt, że uwolnienie folii z podkładu nie generuje silnych właściwości statycznych.

Mimo trwałości IP 2578PA 2D Wrap SuperGlide zapewnia łatwy demontaż (ułatwiony przez ciepło w razie potrzeby).

Dzięki szaremu klejowi folia IP 2578PA 2D Wrap SuperGlide zapewnia również doskonałe krycie bez ryzyka prześwitywania podłoża.

IP 2578PA 2D Wrap SuperGlide nie jest zalecany do stosowania na niskoenergetycznych, apolarnych powierzchniach, takich jak PE i PP.

 

Produkty ImagePerfect dystrybuowane przez Ecco Plus przeznaczone są do sprzedaży wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

  • OBSŁUGA KLIENTA

   Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

  • DOSTAWY

   Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

  • NASZA OFERTA

   Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

  • CERTYFIKATY

   Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

  Biuro obsługi klienta

  (poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

  +48 695 265 692