Menu

ImagePerfect™ 7806 Haze

ImagePerfect™ Haze to polimerowy, półprzezroczysty, matowy winyl kalandrowany z trwałym, akrylowym klejem (wersja ImagePerfect™ 7806 Haze FR) lub klejem kanalikowym z technologią PerfectApply (wersja ImagePerfect™ 7806PA Haze FR).

Produkt przeznaczony do aplikacji okiennych, zarówno ciętych jak i drukowanych lub łączących zadruk i cięcie.

Zobacz kartę techniczną produktu

 • Zastosowanie
  • Dekoracje
  • Oznaczenia

ImagePerfect™ Haze znajduje zastosowanie jako dekoracyjna folia okienna do tworzenia efektu wytrawionego, grawerowanego, piaskowanego na oknach lub panelach szklanych efektownych dla wystroju wnętrz jak również instalacjach reklamowych i wystawienniczych na witrynach sklepowych i galeriach handlowych. ImagePerfect™ Haze popularny jest również w przestrzeniach komercyjnych i biznesowych, takich jak bary, hotele, restauracje, kasyna, teatry itp. – wszędzie tam, gdzie pożądane jest wydzielenie kameralnej lub intymnej przestrzeni.

 

ImagePerfect™ Haze jest również używany do zaznaczenia widoczności szkła podyktowanej względami bezpieczeństwa na drzwiach wejściowych, szklanych ścianach działowych, w miejscach o dużym natężeniu ruchu takich jak centra handlowe i placówki edukacyjne. Wysokiej jakości, powlekany PE papier podkładowy posiada doskonałe właściwości płaskiego leżenia arkusza (layflat), cenione przy cięciu i odklejaniu użytków. Trwały, zaawansowany klej na bazie akrylu, ma niską przyczepność początkową lecz tworzy silne wiązanie końcowe, aby zapewnić bezpieczne i trwałe wykończenie.

Produkt przeznaczony jest do wielkoformatowego druku solwentowego, eco-solwentowego oraz UV i latexowego.

Rekomendowana forma aplikacji przy wersji ImagePerfect™ 7806 Haze (FR) – na mokro, przy wersji ImagePerfect™ 7806PA Haze (FR) – na sucho.

 

Produkty ImagePerfect dystrybuowane przez Ecco Plus przeznaczone są do sprzedaży wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

  • OBSŁUGA KLIENTA

   Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

  • DOSTAWY

   Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

  • NASZA OFERTA

   Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

  • CERTYFIKATY

   Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

  Biuro obsługi klienta

  (poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

  +48 695 265 692