Menu

ImagePerfect™ 2593 Clear Window Film

ImagePerfect™ 2593 Clear Window Film to wysoce przezroczysta folia, która została specjalnie opracowana do zastosowań na oknach, panelach szklanych i lustrach. Produkt został stworzony do zadruku wielkoformatowego solwentowego, ecosolwentowego oraz UV i latexowego.

 

Zobacz kartę techniczną produktu

 

 • Zastosowanie
  • Dekroacje
  • Oznaczenia
  • Grafika okienna

ImagePerfect™ 2593 Clear Window Film to wysoce przezroczysty nośnik druku osadzony na poliestrowej wkładce (która dodatkowo zwiększa przezroczystość folii. Folia zapewnia wysoką jakość druku z odwzorowaniem szerokiej gamy kolorów. Niedrukowane obszary folii zapewniają wysoki poziom przejrzystości – znacznie wyższej niż w przypadku standardowych przezroczystych folii do druku.

ImagePerfect™ 2593 Clear Window Film to idealny produkt do zastosowań dekoracyjnych na szkle, dając wrażenie druku bezpośrednio na tafli szkła. Wykorzystywany w projektowaniu wnętrz, brandingu pomieszczeń, ale najczęściej znajduje zastosowanie w punktach POS/POP zarówno do umieszczania informacji o promocjach czasowych jak i trwałych oznaczeniach komercyjnych przestrzeni.

Środowiskiem naturalnym tego produktu są przestrzenie biurowe, gdzie zadrukowany fragment folii pozwala na wydzielenie kameralnej strefy, jednocześnie czyniąc ją kolorową, żywą i atrakcyjną i zgodną z korporacyjnym brandbookiem. Tę właściwość chętnie wykorzystują również hotele, kasyna, a także firmy przy aranżacji sal konferencyjnych, targów, ścian działowych etc.

 

Produkt może być również używany do wielu innych zastosowań, takich jak dekoracyjne i informacyjne wyświetlacze na lustrach, a także może być aplikowany w połączeniu z produktem takim jak IP 2594 Blockout Vinyl Polymeric do dwustronnej grafiki bez prześwitywania. IP 2593 nadaje się zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych, ale nie jest zalecany do okien z wbudowanym czujnikiem elementów grzejnych lub pokrytych powłokami. Zalecana jest aplikacja na mokro.

Należy pamiętać, że jeśli IP 2593 jest laminowane, straci część swojej przezroczystości.

 

Produkty ImagePerfect dystrybuowane przez Ecco Plus przeznaczone są do sprzedaży wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

  • OBSŁUGA KLIENTA

   Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

  • DOSTAWY

   Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

  • NASZA OFERTA

   Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

  • CERTYFIKATY

   Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

  Biuro obsługi klienta

  (poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

  +48 695 265 692