APPLI TAPE LOW TACK GXF-99

Strukturalna transparentna taśma klejąca o średnim poziomie przyczepności,  przeznaczona do aplikacji grafik z folii samoprzylepnych barwnych oraz folii przeznaczonych do druku. Produkt składa się z polipropyleny pokrytego odpornym na żółknięcie plastyfikatorem
Klej: akrylowy.

Typowe zastosowania:  doskonała do przenoszenia małych i średnich znaków, logotypów i liternictwa z folii samoprzylepnych PCW wycinanych na ploterach CAD /CAM. Odpowiednia do przenoszenia grafik z folii monomerowych, polimerowych i wylewanych z wykończeniem matowym jak i w połysku. Odporna na rozciąganie podczas aplikacji. W trakcie składowania klej nie zwiększa siły adhezji co pozwala na przechowywanie grafik przez dłuższy czas.

Grubość: 80 mic

Klej: akrylowy MEDIUM TAC  1,0 N / 25 mm

Szerokość rolki : 610 mm, 1220 mm

Nawój: 100 m

  • OBSŁUGA KLIENTA

   Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

  • DOSTAWY

   Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

  • NASZA OFERTA

   Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

  • CERTYFIKATY

   Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

  Biuro obsługi klienta

  (poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

  +48 695 265 692