APPLI TAPE HIGH TACK GXF-101

Strukturalna, transparentna taśma klejąca o wysokiej przyczepności, przeznaczona do aplikacji grafik z folii samoprzylepnych barwnych oraz folii przeznaczonych do druku.  Produkt składa się z polietylenu pokrytego odpornym na żółknięcie plastyfikatorem.

Typowe zastosowania:  doskonała do przenoszenia małych i średnich znaków, logotypów i liternictwa z folii samoprzylepnych PCW wycinanych na ploterach CAD /CAM. Odpowiednia do przenoszenia grafik z folii monomerowych, polimerowych i wylewanych z wykończeniem matowym jak i w połysku.

Zapewnia laminację wolną od pęcherzyków powietrza i nie pozostawia resztek kleju podczas aplikacji na mokro.

Grubość: 80 mic

Klej: akrylowy HIGH TAC  2,0 N / 25 mm

Szerokość rolki:  610 mm, 1220 mm

Nawój: 91,4 m

  • OBSŁUGA KLIENTA

   Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

  • DOSTAWY

   Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

  • NASZA OFERTA

   Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

  • CERTYFIKATY

   Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

  Biuro obsługi klienta

  (poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

  +48 695 265 692