Menu

ImagePerfect™ 2558 White MultiGrip Vinyl

ImagePerfect™ 2558 MultiGrip to biała, półbłyszcząca folia winylowa, o grubości 90 mikronów, przeznaczony do aplikacji na trudnych powierzchniach.

 

Zobacz kartę techniczną produktu

 • Zastosowanie
  • Reklamy
  • Dekoracje
  • Oznaczenia

ImagePerfect™ 2558 MultiGrip został specjalnie zaprojektowany z myślą o przyczepności do trudnych, płaskich i teksturowanych podłoży, gdzie tradycyjne systemy się nie sprawdzają. Folia do aplikacji na ściany z cegły, ściany betonowe, ściany kamienne, sztukaterie, maszyny i urządzenia budowlane z wykończeniem młotkowym, a także podłoża LSE (powierzchnie o niskiej energii powierzchniowej), takie jak twarde tworzywa sztuczne, poliamid (np. na stadionach), wodorozcieńczalne farby samochodowe, deski surfingowe, motocykle crossowe, quady, malowane proszkowo podłoża metalowe itp.

Typowe zastosowania odbywają się w temperaturze co najmniej 5°C. Jednak IP 2558 sprawdza się również do środowisk o niskich temperaturach i może być stosowany w temperaturze do 0°C. W takich przypadkach dodatkowe bezpieczeństwo procesu dla zastosowanej grafiki można osiągnąć poprzez zastosowanie odpowiedniego podgrzewania końcowego (podgrzewania produktu).

Stopień ochrony IP 2558 zapewnia wysoką jakość druku z doskonałą rozdzielczością tekstu i szeroką gamą kolorów, zapewniając kolorowe obrazy z żywymi wypełnieniami. Jest wyposażony w papier podkładowy, który zapewnia doskonałe właściwości układania na płasko.

Rekomendowany laminat: IP 2810-101, IP 2810-200 lub IP 2810-300 dla powierzchni płaskich, ale laminacja nie jest wymagana dla powierzchni teksturowanych jak cegły.

Produkt przeznaczony do druku wielkoformatowego w technice eco-solwentowej, solventowej oraz latexowej i UV z gwarancją trwałości do 7 lat.

 

Produkty ImagePerfect dystrybuowane przez Ecco Plus przeznaczone są do sprzedaży wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

  • OBSŁUGA KLIENTA

   Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

  • DOSTAWY

   Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

  • NASZA OFERTA

   Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

  • CERTYFIKATY

   Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

  Biuro obsługi klienta

  (poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

  +48 695 265 692