Menu

Ritrama RI-JET 375 Eco Matt White Permanent PVC FREE

Wysoce trwały, proekologiczny materiał wielkoformatowy, w 100% wykonany z polipropylenu. Przeznaczony do zadruku atramentami lateksowymi i UV.

Charakteryzuje się znacznie łagodniejszym wpływem na środowisko, w porównaniu z tradycyjnym PVC.

Ritrama RI-JET 375 ECO Matt White Permanent PVC Free, jako poliolefina, nie zawiera żadnych związków na bazie chloru oraz plastyfikatorów i ftalanów, które są często stosowane w produkcji PVC. Jedną z kluczowych cech polipropylenu jest jego zdolność do wielokrotnego recyklingu, bez żadnych znaczących zmian właściwości fizycznych. Polipropylenowy materiał RI-JET 375 ECO może być wtórnie przetwarzany na nowe tworzywa sztuczne.

  • OBSŁUGA KLIENTA

   Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

  • DOSTAWY

   Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

  • NASZA OFERTA

   Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

  • CERTYFIKATY

   Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

  Biuro obsługi klienta

  (poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

  +48 695 265 692