Menu

Papierowa taśma klejąca Bulldog Tape Solvent

Papierowa taśma klejąca Bulldog Tape wykonana na bazie papieru krepowanego z grubą warstwą adhezyjną kauczuku naturalnego.

Dobór najwyższej jakości surowców do produkcji taśm Bulldog Tape pozwala na ich szerokie zastosowanie w wielu branżach. Użycie taśm przekłada się na zabezpieczenie i stabilność towarów podczas wszelkiego transportu. Dzięki ich trwałości oraz elastyczności wykonane za ich pomocą łączenia są zwiększają odporność na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Taśmy sprawdzają się w niskich temperaturach oraz są odporne na wilgoć. Są także przygotowane pod zadruk.

Taśmy papierowe chętnie wykorzystywane są jako plomby do zabezpieczania przesyłek. Dodatkową zaletą papierowych taśm BulldogTape jest ich ekonomiczne zużycie, gdyż ze względu na dużą grubość podkładu wraz z warstwą klejową stosuje się ich mniej niż taśm na bazie folii.

Produkt należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w suchym miejscu i z dala od bezpośredniego wpływu światła słonecznego.

Taśmy Bulldog Tape nie zawierają żadnych niebezpiecznych lub niezdrowych składników. Karty charakterystyki są dostępne w oparciu o dyrektywę 91/155/WE. Taśmy są zgodne z europejską dyrektywą opakowaniową 2004/12/CE.

grubość papieruμm90
grubość całkowita (klej+papier)μm125
szerokość rolkimm48
nawójm50
przyczepnośćN/cm2,5
wytrzymałość na rozciąganieN/cm50
dopuszczalna temperatura aplikacjioC2 – 45
dopuszczalna temperatura po aplikacjioC-25 – 60
  • OBSŁUGA KLIENTA

   Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

  • DOSTAWY

   Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

  • NASZA OFERTA

   Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

  • CERTYFIKATY

   Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

  Biuro obsługi klienta

  (poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

  +48 695 265 692