Menu

Papierowa Taśma Klejąca Bulldog Tape Hotmelt

Papierowe taśmy Bulldog Tape wykonane są na bazie wyjątkowo wytrzymałego papieru kraft z grubą warstwą adhezyjną kauczuku syntetycznego. To rozwiązanie pozwala na aplikację na wymagających podłożach, jest odporne na wilgoć i niskie temperatury po aplikacji, a także jest przystosowane do zadruku.

Dobór najwyższej jakości surowców do produkcji taśm Bulldog Tape pozwala na ich szerokie zastosowanie w wielu branżach. Użycie taśm przekłada się na zabezpieczenie i stabilność towarów podczas wszelkiego transportu. Dzięki ich trwałości oraz elastyczności wykonane za ich pomocą łączenia są zwiększają odporność na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Taśmy sprawdzają się w niskich temperaturach oraz są odporne na wilgoć.

Są chętnie wykorzystywane ze względu na ekologię i wygodę podczas segregacji śmieci – nie ma potrzeby odrywania ich z pudeł wyrzucanych do śmieci.

Znajdują zastosowanie również jako plomby do przesyłek. Kolejną zaletą taśm papierowych jest ich niższe zużycie niż foliowych odpowiedników, ze względu na wyższą grubość papieru kraft.

Produkt nie zawiera żadnych niebezpiecznych lub niezdrowych składników. Karty charakterystyki są dostępne w oparciu o dyrektywę 91/155/WE. Taśmy są zgodne z europejską dyrektywą opakowaniową 2004/12/CE. Produkt należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w suchym miejscu i z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

grubość papieruμm90
grubość całkowita (klej+papier)μm110
szerokość rolkimm48
nawójm50
przyczepnośćN/cm8,5
wytrzymałość na rozciąganieN/cm45
dopuszczalna temperatura aplikacjioC6 – 45
dopuszczalna temperatura po aplikacjioC-10 – 60
  • OBSŁUGA KLIENTA

   Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

  • DOSTAWY

   Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

  • NASZA OFERTA

   Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

  • CERTYFIKATY

   Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

  Biuro obsługi klienta

  (poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

  +48 695 265 692