Menu

Taśma klejąca Bulldog Tape z klejem Super Permanent

Najwyższej jakości taśmy pakowe z bardzo mocnym i trwałym nośnikiem klejowym, charakteryzujące się bardzo wysoką elastycznością klejenia. Posiadają grubą warstwę kleju hybrydowego, super permanentnego, dzięki któremu mogą być stosowane na wielu różnych podłożach, co sprawia że są bardzo uniwersalne i posiadają szeroki wachlarz zastosowań.

Charakterystycznym znakiem tych taśm jest czerwony zadruk, logotypem produktu, na gilzie, przez co potocznie nazywane są „Czerwonym Bulldogiem„.

Nie ważne jednak jakiej nazwy użyjecie, ważne że Czerwony Bulldog/Bulldog Tape z klejem Super Permanent to gwarancja najwyższej jakości i uniwersalności.

 TAŚMA Z KLEJEM SUPER PERMANENT
Parametry techniczne
BrandGrubość folii PP (mikr.)Gramatura kleju (gr.)Grubość całkowita (mikr.)Szerokość (mm)Nawój (m)Barwa
BULLDOG TAPE2518434860Brąz/transparent
  • OBSŁUGA KLIENTA

   Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

  • DOSTAWY

   Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

  • NASZA OFERTA

   Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

  • CERTYFIKATY

   Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

  Biuro obsługi klienta

  (poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

  +48 695 265 692