Menu

Koperty na zamówienie

Koperty do maszynowego pakowania:
Seria kopert do maszynowego pakowania korespondencji. Koperty w dwóch wersjach:
ASK – w których klapki boczne klejone są na zewnątrz oraz ISK – klejone do wewnątrz.

Koperty bez poddruku:
Koperty z zamknięciem trójkątnym, klejonym na mokro. Elegancki wygląd pozwala na podkreślenie rangi korespondencji okolicznościowej.

Koperty DOUBLE bag®:
Dwuwarstwowa koperta przestrzenna wykonana z podwójnej warstwy papieru offsetowego w czterech niestandardowych formatach, których parametry odpowiadają wymogom korespondencji zbiorczej np. teczek, książek, akt, segregatorów. Cechy charakterystyczne: pasek samoprzylepny, wzmocniona klapka zamykająca ze znakiem towarowym, rozszerzane boki i denko, podwójna warstwa papieru.

Koperty DOUBLE bag STRONG®:
Koperty z dodatkowym wzmocnieniem międzywarstwowym frontu i denka koperty.

Koperty JUMBOBAG®:
Jednowarstwowa koperta przestrzenna wykonana z papieru brązowego, dostępna w pięciu standardowych formatach. Idealna do wysyłki materiałów reklamowych, książek, broszur i katalogów. Koperty produkowane ręcznie przeznaczone do archiwizacji lub przesyłek nietypowych takich jak klisze RTG.

Koperty do listów przewozowych:
Koperty do listów przewozowych jednokrotnego i wielokrotnego zamykania są wykonane z wysokiej jakości folii polietylenowej. Klej na tylnej stronie koperty pozwala na trwałe przytwierdzenie jej do przesyłki

  • OBSŁUGA KLIENTA

   Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

  • DOSTAWY

   Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

  • NASZA OFERTA

   Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

  • CERTYFIKATY

   Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

  Biuro obsługi klienta

  (poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

  +48 695 265 692