Podwyżka dodatkowej opłaty transportowej 

Kavalan BUTTERFLY WELDABLE MATT

KAVALAN BUTTERFLY soft matt 360 gsm to ekologiczna poliestrowa tkanina banerowa typu blockout z powleczeniem akrylowym PVC FREE,  przeznaczona do zadruku dwustronnego.  Posiada atest trudnopalności B1.

Charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością mechaniczną – wyższą niż w tradycyjnych banerach powlekanych PCW oraz równomierną matową powierzchnią o strukturze tkaniny. Doskonały materiał do dekoracji sklepów i sieci handlowych oraz zastosowań zewnętrznych. Kavalan nadaje się do zgrzewania gorącym powietrzem i innymi tradycyjnymi metodami.
Zalecany druk atramentami UV oraz LATEX.

Zobacz kartę produktu.

Dodatkowo Kavalan BUTTERFLY soft matt posiada szereg ważnych dla środowiska certyfikatów:

REACH 

Registration, Evaluation and Authorisation of Chemicals – rozporządzenie regulujące kwestie stosowania chemikaliów, poprzez ich rejestrację i ocenę w celu ochrony zdrowia i środowiska.

LCA

Life Cycle Assessment – środowiskowa ocena cyklu życia.

RoHS 

Restriction of Hazardous Substances – dyrektywa związana ze zmniejszeniem ilości substancji niebezpiecznych przenikających do środowiska z odpadów elektrycznych i elektronicznych.

Phthalate FREE 

Materiał wolny od plastyfikatorów/ ftalanów (soli i estrów kwasu ftalowego).

 • OBSŁUGA KLIENTA

  Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

 • DOSTAWY

  Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

 • NASZA OFERTA

  Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

 • CERTYFIKATY

  Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

Biuro obsługi klienta

(poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

+48 695 265 692