Podwyżka dodatkowej opłaty transportowej 

Procedury dotyczące pandemii koronawirusa

12 marca 2020

Szanowni Klienci,

w związku z ogłoszoną przez Światową Organizacją Zdrowia (WHO) pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 oraz realnym zagrożeniem rozprzestrzeniania się choroby COVID-19, mając na względzie zdrowie naszych Klientów oraz Przedstawicieli Handlowych wprowadziliśmy procedury mające na celu ograniczenie do niezbędnego minimum bezpośredni kontakt.

Liczymy na zrozumienie zaistniałej sytuacji jednocześnie zapewniając o pełnej dyspozycyjności Handlowców pod telefonem bądź mailem.

Do odwołania wstrzymujemy również możliwość odbiorów osobistych z magazynu.

Mimo dynamicznej zmiany sytuacji na obecną chwilę nie występują żadne utrudnienia w realizacji dostaw jak również dostępności produktów.

Dochowujemy wszelkich starań, aby ten trudny okres miał jak najmniejszy wpływ na funkcjonowanie Państwa działalności. Nasi przewoźnicy zostali wyposażeni w środki odkażające oraz przeszkoleni w zakresie środków ostrożności i higieny. Powołując się na zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości od rozmówcy, a tym samym w miarę możliwości przeprowadzenie rozładunku dostaw bez konieczności wysiadania kierowcy z kabiny.

Oficjalny komunikat