Menu

Gmund Hanf

Prawdziwie ekologiczna kolekcja papierów niepowlekanych, wyprodukowanych w 100% z konopi europejskiego pochodzenia.

Długie włókna konopi stanowią wyzwanie dla produkcji, ale dzięki nim ten innowacyjny papier ma mocną strukturę i jest przyjemnie miękki w dotyku. Powierzchnia papieru jest nieregularna, dzika i mętna – to czysta natura.

W skład kolekcji oprócz Gmund Hanf 100% wchodzi również papier Gmund Hanf 50%, który zawiera włókna papierowe, pochodzące z recyklingu oraz Gmund Hand 10%, który jest wykonany z czystej masy celulozowej. Wszystkie papiery z kolekcji wyprodukowane są bez udziału barwników.

Cannabis to gatunek rośliny z rodziny konopiowatych i jedna z pierwszych roślin wykorzystywanych przez człowieka. Jest popularna jako surowiec odnawialny, ponieważ nie jest wymagająca w uprawie i w całości zdatna do użytku – produkują więcej biomasy niż jakakolwiek inna z krajowych upraw.

Kolekcja zawiera:

Gmund Hanf 10% – wykonany z czystej masy celulozowej

Gmund Hanf 50% – zawierający włókna papierowe pochodzące z recyklingu

Gmund Hanf 100% – wykonany w 100% z masy konopnej

Papier dostępny w gramaturach: 120 g/m² i 320 g/m².

  • OBSŁUGA KLIENTA

   Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

  • DOSTAWY

   Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

  • NASZA OFERTA

   Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

  • CERTYFIKATY

   Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

  Biuro obsługi klienta

  (poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

  +48 695 265 692