Podwyżka dodatkowej opłaty transportowej 

dtec Banner Textile Backlit Satin

dtec Banner Textile Backlit Satin to tkanina, która z powodzeniem potrafi zastąpić tradycyjny druk sublimacyjny tkanin i dzianin. Materiał stabilny wymiarowo, o satynowym wykończeniu powierzchni. Doskonale sprawdzi się w zastosowaniach wewnętrznych do produkcji kasetonów podświetlanych typu „slim backlit”. Gotowe rozwiązanie do tworzenia podświetlanych kasetonów diodami LED.

Posiada atest trudnopalności B1

Do napinania na ramach aluminiowych używamy silikonowej gumy typu KEDAR Doskonałe wyniki w druku: UV / LATEX i SOLVENT Tkanina poliestrowa powlekana poliuretanem – PU COATING Produkt ekologiczny – PVC FREE

 • OBSŁUGA KLIENTA

  Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

 • DOSTAWY

  Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

 • NASZA OFERTA

  Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

 • CERTYFIKATY

  Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

Biuro obsługi klienta

(poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

+48 695 265 692