YUKON Nowy karton GC2 w ofercie

Stacja dezynfekująca mobilna

Automatyczna stacja dezynfekująca do rąk o szerokości 60 i wysokości 130 centymetrów wykonana z blachy stalowej ocynkowanej i pokryta lakierem proszkowym. Stacja może być stosowana wewnątrz i na zewnątrz obiektów, w przestrzeniach publicznych, zakładach pracy, jednostkach służby zdrowia, etc.

Stacja dezynfekująca jest wyposażona w czujnik obecności co po włożeniu rąk w strefę dezynfekcji skutkuje automatycznym dozowaniem dawki płynu. Zastosowany w stacji zbiornik na płyn pozwala na wykonanie około 3000 aplikacji bez jego uzupełnienia. Urządzenie oferowane jest w wersji mobilnej lub montowanej do podłoża na stałe. Design i konstrukcja stacji zabezpiecza użytkownika przed zabrudzeniem odzieży i obuwia.

 • OBSŁUGA KLIENTA

  Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

 • DOSTAWY

  Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

 • NASZA OFERTA

  Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

 • CERTYFIKATY

  Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

Biuro obsługi klienta

(poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

+48 695 265 692