YUKON Nowy karton GC2 w ofercie

Aseptic+

ASEPTIC+ SPRAY to skuteczny aerozol nowej generacji o działaniu wirusobójczym, grzybobójczym oraz antybakteryjnym zalecany do dezynfekcji rąk oraz powierzchni non food.

Rewolucyjny środek dezynfekujący z kompleksowymi funkcjami ochronnymi oraz pielęgnacyjnymi. To szybki oraz efektywny środek antywirusowy, stosowany bez wsparcia mydła oraz wody, nie wymaga spłukiwania, nadaje się do natychmiastowego użycia.

ASEPTIC+ to specjalistyczny preparat higieniczny z przyjaznym dozowaniem w komfortowej formie spray. Natychmiastowo dezynfekuje zainfekowane dłonie oraz dotykane przedmioty.

Przetestowana ochrona przed zagrożeniami drobnoustrojowymi zarówno w domu, biurze jak i w podróży. Wyjątkowy, subtelny aromat z nutami świeżości i naturalnej czystości.

Stosować na skórę bez śladów uszkodzenia.

ZABIJA 99,9% BAKTERII, GRZYBÓW ORAZ WIRUSÓW.

Dostępne wersje i opakowania:

Rodzaj płynu Pojemność Pakowanie (1 zgrzewka)
Dezynfekcja rąk (płyn) 90 ml 12 szt.
Dezynfekcja rąk (żel) 500 ml 25 szt.
Dezynfekcja powierzchni (płyn) 300 ml 12 szt.
Dezynfekcja powierzchni (płyn) 750 ml 12 szt.
 • OBSŁUGA KLIENTA

  Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem zadzwoń lub napisz: Kontakt

 • DOSTAWY

  Dzięki zoptymalizowanej logistyce i strategicznie rozmieszczonym platformom przeładunkowym 90% zamówień realizujemy maksymalnie w ciągu 24h.

 • NASZA OFERTA

  Oprócz sprawdzonej i stabilnej jakości naszych produktów oferujemy konkurencyjne ceny oraz wygodne i  przyjazne Klientowi narzędzia finansowe. Sprawdź ogólne warunki sprzedaży w e+.

 • CERTYFIKATY

  Ochrona środowiska oraz zrównoważona gospodarka leśna są dla nas bardzo ważne. Przejdź do naszych certyfikatów.

Biuro obsługi klienta

(poniedziałek-piątek 8:00-18:00)

+48 695 265 692