Podwyżka dodatkowej opłaty transportowej 

Papier jest cierpliwy. Urządzenia cyfrowe – nie! Nowość w ofercie – papier prawdziwie satynowy! ONE DIGITAL!

4 lipca 2017

Pewna jest jedynie … zmiana. Inwestycje w rozwiązania produkcyjnego druku cyfrowego są dzisiaj niezbędne, by pozostać konkurencyjnym dostawcą usług poligraficznych na rynku.

Inwestycja w nowe maszyny to nie lada wyzwanie. Poza kwestią finansową wymaga analizy wielu aspektów, jak choćby wzbogacenie portfolio usług, nowe możliwości uszlachetniania, optymalna jakość druku w stosunku do ceny. Zakup i instalacja maszyny to dopiero początek. Żeby mówić o satysfakcji z zakupu i rentowności inwestycji trzeba pamiętać o sprawnej i rozsądnej eksploatacji. W tym miejscu naturalnym wydaje się przywołanie warunków umów serwisowych. Jednak bez względu, jak bardzo lubisz pracownika firmy serwisowej, we własnym interesie zainwestuj we właściwe podłoża do druku.

Dla właścicieli urządzeń cyfrowych i drukarzy, dokument jest produktem. Dlatego tak istotna jest wiedza o zaletach i możliwościach stosowania różnych typów podłoży. Właściwie dobrane media to doskonały produkt końcowy oraz dbałość o przedłużenie żywotności urządzeń.
Można wskazać kilkanaście parametrów, istotnych dla uzyskania odpowiedniej jakości produktu. Są to m.in. : przezroczystość, wypełnienie, gładkość, stopień nabłyszczenia, stopień bieli, stabilność wymiarowa arkusza, itd.

Podłoże, które jest syntezą wszystkich kluczowych wymogów to ONE DIGITAL. Jedyny papier satynowany, którego formuła idealnie odzwierciedla wymagania druku laserowego:
1. Powierzchnia gwarantuje perfekcyjne przenoszenie tonera, dając wyjątkową jakość druku
2. Właściwe rozłożenie włókien w arkuszu przekłada się na równomierne rozłożenie tonera
3. Optymalna przewodność papieru uzyskana dzięki właściwemu poziomowi wilgotności i zawartości soli.
4. Gwarancja płynnego podawania arkuszy.
5. Monitorowanie schnięcia podczas produkcji papieru zapewnia równą powierzchnię arkuszy: leżą płasko przed i po kopiowaniu lub zadrukowaniu
6. Komponenty stosowane w produkcji papieru chronią części maszyn przed ścieraniem.
7. Wyselekcjonowane pigmenty i wybielacze optyczne gwarantują długotrwałą ochronę przed blaknięciem.
W stałej ofercie, w pełnej gamie gramatur.

ONE DIGITAL – prawdziwa satyna